واقعیتی در مورد بک لینک ها که هیچ کس پیشنهاد نمی کند

عوامل گوناگونی برای تعیین اعتبار دامنه شما در نظر گرفته می‌شود که از میان آن‌ها می‌توان به تعداد بک لینک‌های دریافتی، عمر دامنه، نوع دامنه، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، تعداد لینک‌های خروجی و … اشاره کرد.

در این سایت، لینک‌ها در دسته‌بندی‌های متنوعی قابل ثبت است و ثبت سایت در آن نیز رایگان می‌باشد.

فقط لینک های کلاه سفید بسازین. آماری وجود داره که نشان میده می تونین با به حداقل رسوندن متن انکر با مطابقت دقیق، از مجازات پنگوئن در امان باشید.

یکی از ارکان اصلی دنیای وب، لینک‌ها هستند. توسط لینک‌ها شما می‌توانید از صفحه‌ای به صفحه دیگر و یا از سایتی به سایت دیگر بروید. هدف از ساخت بک لینک یا لینک سازی این است که شما برخی از افراد و مخاطبان را از سایتی دیگر به سایت خود دعوت کنید.

هر وقت ما به وبسایت دیگری (نه صفحه ای از وبسایت خودمان) لینک دهیم به آن وبسایت بک لینک داده ایم و گیرنده بک لینک هم می گوید ما بک لینک گرفتیم.

تمام حقوق برای سایت درآمدسازان محفوظ است. نقل‌قول مطالب این سایت فقط با لینک مستقیم به صفحه مطلب مجاز است.

بهبود ترافیک واقعی با رتبه در کلمات کلیدی مخصوص سایتهای غیر فارسی زبان. به جرات یکی از قوی ترین پکیجها یی میباشد که سئو روز ارائه میدهد.

آیا این که این وبسایت همیشه در رتبه اول صفحه اول سرچ اون کلمه کلیدی جا خوش کرده نتیجه این همه بک لینکه؟

لینک سازی خود را تنها بر صفحه اصلی سایت متمرکز نکنید و صفحات داخلی را تقویت کنید.

چرا نمی ذارید کاربران چیزایی که یاد گرفتنو اینجا پیاده کنن و لینکهاشونو حذف می کنید؟ :)))))

اگر تحصیلات معماری دارید و بدنبال راهی برای کسب درآمد از مهارت های خود هستید، به جمع باشگاه معماران بپیوندید. پس از عضویت در باشگاه با توجه به تخصص های خود، برای پروژه های ثبت شده توسط کارفرمایان، پیشنهاد قیمت ارسال کنید و درصورت پذیرش پیشنهاد توسط کارفرما و انجام صحیح پروژه توسط شما، هزینه پروژه به شما پرداخت خواهد شد.

با استفاده از این پکیج رتبه سایت خود را تضمین خواهید کرد و همانطور که میدانید نگهداری و ماندگاری سایت مهمتر از هر چیزی میباشد.

سلام دوستان چطور بفهمم سایت من چقدر بک لینک داره مثلا این سایت ***

به عنوان مثال اگر سایت شما در زمینه فروش کتاب و یا.. است و به عبارت جانبلاغی بک لینک (کتاب) لینک شده باشد و کاربر در گوگل کلمه کتاب را جستجو کند شما جایگاه بهتری کسب خواهید کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *